м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 в, каб. 228;
E-mail: s.atamanska@e-u.edu.ua Телефон: (044) 423-00- 51

Було створено 12 травня 2021 року за наказом ректора Олени Іванівни Тимошенко.

Основна діяльність Центру зосереджена на розробці й реалізації механізмів покращення якості викладання на всіх рівнях освіти, дослідження й імплементації кращих вітчизняних і зарубіжних практик організації освітнього процесу, здійснення рейтингування академічних груп, співпраці з органами студентського самоврядування університету.

Директор Центру кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, Атаманська Світлана Сергіївна.

 Виконуючи покладені на Центр завдання, його працівники керуються законом України «Про вищу освіту» нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Статутом університету, враховуючи принципи, викладені у «Стандартах і рекомендаціях щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG)» Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти і національному стандарті України «Системи управління якістю» ДСТУ ІSО 9001:2015, нормативні документи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Основними функціями Центру є: 

  • Вивчення та узагальнення вітчизняного і міжнародного досвіду; досвіду факультетів університету з питань моніторингу якості освіти, поширення інформації щодо моніторингових досліджень в системі освіти.
  • Науково-методичне та організаційне забезпечення моніторингу якості знань здобувачів вищої освіти університету, розробка з факультетами та навчальним відділом єдиної системи критеріїв, показників моніторингу якості освіти в університеті.
  • Аналіз стану проведення моніторингу якості знань здобувачів вищої освіти, змін її кількісних і якісних показників на факультетах університету. 
  • Організація та аналіз оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін.
  • Організація та аналіз результатів опитування абітурієнтів, здобувачів вищої освіти, випускників та викладачів щодо питань організації навчального процесу, удосконалення освітніх програм.
  • Надання консультативної та методичної допомоги структурним підрозділам університету з питань діагностики, оцінки та моніторингу якості знань здобувачів вищої освіти.
  • Аналіз результатів аудитів (внутрішнього та зовнішнього) для прийняття рішень з удосконалення якості надання послуги.
  • Моніторинг процесу забезпечення підвищення кваліфікації працівників Університету, забезпечення  своєчасного підвищення кваліфікації педагогічними та  науково-педагогічними працівникам.
  • Аналіз впровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання
  • Консультативна допомога та співпраця із студентськими органами самоврядування  
  • Проведення опитування серед роботодавців щодо якості освіти випускників Університету та потреб ринку праці.

Центр проводить тренінги щодо використання новітніх методів викладання та використання онлайн технологій в умовах воєнного стану, продовжує активно планувати, організовувати та здійснювати моніторинг стану якості освіти здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників університету та формувати рекомендації щодо покращення навчального процесу в університеті. 

Підібрані і рекомендовані до використання курси підвищення кваліфікації викладачів на платформах Дія, Цифрова освіта, Prometheus та EdEra, що сприятиме організації освітнього процесу відповідно до чинного законодавства.