29 травня студенти Фахового бізнес-коледжу, під керівництвом старшого викладача української мови та літератури Попової Вікторії Юріївни, відвідали Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка.

Вони дізналися багато цікавої інформації про  творчість великого поета та художника. По-дорослому стали сприймати Шевченка вже не тільки як відому в світі людину, а і як людину просту, що мала свої життєві труднощі та очікування.

Екскурсовод розповіла  про життя та творчість поета , особливу увагу приділила київському періоду життя Кобзаря. Студенти  побували в помешканні Тараса – невеличкій кімнатці, вікна якої виходять на вулицю, і майстерні, де Шевченко працював над картинами та графікою.

Фондова колекція музею складається з унікальних цінностей: меморіальних речей Т. Шевченка, його офортів, автографів, фотографій, першодруків  творів поета.  Представлені акварелі М.Сажина, унікальні гравюри краєвидів  Києва, світлини 19 століття, роботи видатних художників на шевченківську тематику, твори декоративно-прикладного мистецтва.

Categories: новини