10 травня 2024 року, напередодні Всесвітнього дня музеїв, завідувачем кафедри ІБАС Хоменко О.О. та викладачем кафедри Мовчан О.В. була організована екскурсія для студентів ПВНЗ “Європейський університет” до Національного науково-природничого музей НАН України.

Метою візиту було ознайомлення з експозицією мінералів України та світу. Під час екскурсії у місті було оголошено повітряну тривогу, проте після її завершення студенти повернулися до музею. 

Вони уважно вислухали екскурсовода та виявили жваве зацікавлення іншими експозиціями музею. Незважаючи на тимчасові незручності, студентам вдалося повноцінно насолодитися цінним науково-пізнавальним досвідом перебування у провідному природничому музеї України.

Найкращий опис екскурсії – це відгуки студентів, ось деякі з них : “Було дійсно класно! Дуже цікавий та освічений екскурсовод, багато цікавих експонатів та інформації! Бути відвертим, я не очікував що за 80грн/білет (без екскурсовода) буде так багато матеріалу) Можливо, й сам колись сходжу, адже одногрупники спішили й роздивитися кожен експонат не було часу)”; “Музей просто бомбезний, багато цікавих експонатів. Екскурсія по мінералогії була дуже цікавою, нам дістався дуже класний екскурсовод, який знав свою справу Дуже сподобалось!”.  

Categories: новини