10 червня завідувач кафедри ІБАС Хоменко Олена Олександрівна та викладач Мовчан О.В. організували для студентів ПВНЗ “Європейський університет” екскурсію до музею грошей при Національному банку України.

Це не просто екскурсія, це захоплююча подорож у світ фінансів та історії! Студенти факультету економіки і менеджменту та юридичного факультету мали унікальну можливість наживо побачити старовинні монети та банкноти, які використовувалися на території України з давніх часів до сьогодення.

У музеї були також представлені  інтерактивні експозиції, що розповідають про еволюцію грошей, різні фінансові системи та важливі економічні події.

Особливу увагу студентів привернули рідкісні експонати, такі як перші українські гривні та зразки іноземних валют.

Під час подорожі екскурсовод розповів як виготовляються сучасні гроші та як захищаються від підробок. У музеї також представлені колекції ювілейні та пам’ятні монети, що відзначають важливі події в історії України.

Для студентів було організовано вікторину, коло бажань з горщиком XVII ст., фото у костюмах, конкурс на кращого екскурсовода та на завершення екскурсії було видано призи)

Це чудове місце для тих, хто цікавиться економікою, історією та культурою нашої країни.

Categories: новини