Запрошуємо стати студентом факультету інформаційних технологій Європейського університету та отримати одну з найзатребуваніших та найбільш оплачуваних спеціальностей у світі!

В Європейському університеті  застосовується комплексний гнучкий підхід до вивчення ІТ. Під час навчального процесу студенти отримують широкий спектр знань, вмінь, навичок;   гнучкість у  виборі навчальних дисциплін; стажування в міжнародних ІТ компаніях; можливість створювати креативні інноваційні проекти; поєднувати навчання і роботу за фахом.

Ми охоплюємо всі основні галузі ІТ – комп’ютерне програмне забезпечення, інформаційні системи, мобільні і хмарні обчислення, штучний інтелект, системи даних і безпеку, управління інформацією та знаннями.  Паралельно з вивченням дисциплін із області ІТ ви можете вивчати дисципліни інших галузей, які вам подобаються: електронне урядування та електронна комерція, цифрова економіка, менеджмент комунікацій, дизайн мислення, моделювання навколишнього середовища тощо.

Навчання здійснюється на наступними спеціальностями та освітніми ступенями:

121 Інженерія програмного забезпечення:

ОС «Бакалавр» на базі повної середньої освіти

ОС «Бакалавр» на основі ОКР молодшого спеціаліста

122 Комп’ютерні науки:

ОС «Бакалавр» на базі повної середньої освіти

ОС «Бакалавр» на основі ОКР молодшого спеціаліста

ОС «Магістр» на базі вищої освіти

125 Кібербезпека:

ОС «Бакалавр» на базі повної середньої освіти – 4 роки навчання

ОС «Бакалавр» на основі ОКР молодшого спеціаліста – 3 роки навчання

ОС «Магістр» на базі вищої освіти – 1,5 роки навчання

Студенти старших курсів та випускники факультету працюють в  компаніях як України, так і за її межами, зокрема: EPAM, GlobalLogic, Cisco, Luxoft, Infopulse, телеканал ICTV, телеканал «Україна» тощо.

Європейським університетом підписано договір  про співпрацю з Академією «Вища школа бізнесу» (Польща,  м. Домброва Гурнича), в рамках якого студенти факультету можуть паралельно навчатися в двох ЗВО та по закінченню навчання отримати два дипломи (України і Польщі).

В Європейському університеті успішно діє студентський Стартап клуб. У лютому 2023 року 3 з 5 команд ЄУ увійшли до півфіналу на конкурсі стартапів Всеукраїнського проєкту «Підприємницький університет» від стартап-інкубатора YEP за підтримки МОН України, Міністерства цифрової трансформації України, програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України», а одна команда пройшла у фінал!

Дізнайтеся більше у день відкритих дверей 26 червня. Реєструйтеся на https://vstup.e-u.com.ua

Categories: новини