20 червня 2024 у ПВНЗ “Європейський університет” відбувся урочистий захід з нагоди випуску фахових молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів усіх факультетів.

Із найщирішими вітаннями перед випускниками виступила ректор університету, д.ф.н, професор Олена Іванівна Тимошенко: “Бажаємо випускникам з гордістю носити звання випускника Європейського університету, використовувати та примножувати здобуті в університеті знання. Нехай дипломи допомагають реалізуватися у вашому професійному та особистому житті. Поважаємо, цінуємо, любимо, надіємось, що прославлятимете наш університет та повертатиметесь до нього. Нехай щастить вам, дорогі випускники, пам’ятайте – наші двері залишаються відкритими для вас назавжди!”

Від імені університету випускникам побажали: “Хай ваш професійний шлях буде успішним і сповненим нових досягнень. Вірте у свої сили, продовжуйте навчатися і вдосконалюватися. Нехай отримані знання стануть надійним фундаментом для великих звершень. Ми пишаємося вами та впевнені, що ви прославите ім’я нашого університету своїми досягненнями. Удачі вам, дорогі випускники!”

Цей день став справжнім святом для всіх випускників, які з гордістю отримали свої дипломи та зробили перші кроки на шляху до професійної реалізації. Рідні та близькі випускників, викладачі та гості заходу розділили з ними цю важливу мить, висловлюючи свої побажання успіху та натхнення на подальші звершення.

Categories: новини