20 червня в Європейському університеті відбулася урочиста подія – випуск магістрів-психологів. На церемонії вручення дипломів з привітанням виступила ректор університету Олена Іванівна Тимошенко. Вона висловила теплі слова на адресу випускників, відзначивши їхню наполегливість і відданість обраній професії.

Колишні студенти, а тепер вже випускники, отримали дипломи магістра психології. З вітальними словами також виступили декан факультету Романенкова О.Ю., завідувачка кафедри практичної психології Абрамян Н.Д. та професор кафедри Блінов О.А. Кожен з них підкреслив важливість ролі психолога в сучасному суспільстві та побажав випускникам успіхів на професійному шляху.

“Цей випуск є особливим, адже кожен з вас пройшов нелегкий шлях навчання та практики. Ви стали справжніми фахівцями своєї справи, і я впевнена, що ви зможете зробити вагомий внесок у розвиток психологічної науки,” – сказала Олена Іванівна Тимошенко у своєму виступі.

Декан факультету Романенкова О.Ю. наголосила на важливості постійного саморозвитку та вдосконалення у професії: “Навчання не завершується з отриманням диплому. Це лише початок вашого шляху в психології. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення та нових досягнень.”

Завідувачка кафедри Абрамян Н.Д. та професор Блінов О.А. також приєдналися до привітань, висловивши впевненість у тому, що випускники зможуть успішно реалізуватися в обраній професії, допомагаючи людям та сприяючи розвитку психологічної науки.

Бажаємо всім випускникам міцного здоров’я, успішної реалізації в професії та нових досягнень в психологічній науці! Нехай ваша праця приносить задоволення і користь людям.

Європейський університет пишається своїми випускниками та впевнений, що їхні знання та навички стануть міцним фундаментом для подальшого професійного росту.

Categories: новини