Вітаємо з Днем народження Андрія Олександровича Тимошенка, проректора з фінансово-економічних питань Європейського університету, доктора економічних наук!

Шановний Андрію Олександровичу!

Прийміть наші сердечні побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших успіхів у всіх Ваших починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!

Нехай у Вашому домі завжди панують затишок, злагода та натхнення! Хай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, а всі негаразди та непорозуміння оминають стороною. Бажаємо, щоб доля збагачувала Вас енергією та радістю кожного дня!

Бажаємо Вам невичерпного натхнення у всіх професійних справах, мудрості у прийнятті рішень та впевненості у власних силах. Нехай Ваші мрії здійснюються, а кожен день приносить нові можливості та відкриття.

Хай Ваша праця приносить задоволення та високу оцінку, а всі досягнення будуть визнані та гідно винагороджені. Нехай Ваша життєва дорога буде усипана успіхами, а всі перешкоди легко долаються завдяки Вашому професіоналізму та наполегливості.

З повагою та найкращими побажаннями,

Колектив Європейського університету

Categories: новини