Тимошенко Іван Іванович

Професор Тимошенко І.І. – Заслужений працівник освіти України, Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, дійсний член Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів, почесний професор Міжнародного університету (м.Відень) та Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет (США)».

Народився 14 березня 1937 року на Донеччині. Після закінчення Львівського державного університету ім. І.Франка у 1960 році працював директором середніх шкіл Львівської області (1960-1967рр.); асистентом, доцентом Запорізького машинобудівельного та Запорізького індустріального інститутів (1967-1986 рр.); доцентом Київського інституту легкої промисловості (1986-1991 рр.).

У 1991 р. разом з дружиною та донькою заснував один із перших вищих навчальних закладів приватної форми власності в Україні. Без жодних інвестицій був створений сучасний вищий навчальний заклад з висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. В університеті є потужна матеріальна база для навчання, наукових досліджень, відпочинку й проживання учнів і студентів. Сучасний зміст освіти, інноваційний пошук — ознаки Європейського університету.

У вересні 2008 р. Міжнародна корпорація громадських організацій Європейська Асамблея Бізнесу відзначила Європейський університет міжнародною нагородою “Європейська якість”.

Тимошенко І.І. –  є автором більше 50-ти наукових та навчально-методичних праць з історії, економіки, менеджменту підприємства та проблем вищої освіти.

Нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Петро Могила», Почесною відзнакою Міністерства економіки України «За сумлінну працю», Почесною грамотою Київського міського голови.


Тимошенко Зоя Іванівна

Кандидат філософських наук, професор.

Народилася 12 березня 1937 року на Нікопольщині. У 1959 році закінчила Львівський державний університет ім. І.Франка.

У системі освіти працювала більше 55 років. Співзасновник Європейського університету.

Тимошенко З.І. безпосередньо займалася організацією навчального процесу, керувала роботою кафедр та аспірантами не тільки у головному  ВНЗ у м. Києві, а й у філіях Європейського університету, розміщених практично у всіх регіонах України.

Напружену працю по розвитку Європейського університету Тимошенко З.І. успішно поєднувала з науково-дослідною та науково-методичною діяльністю. Вона є автором понад 90 друкованих праць з питань філософії, політології, освіти та соціально-політичних аспектів розвитку суспільства. Підготувала п’ять кандидатів наук з політичних наук.

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, медаллю “Ветеран праці”, орденом “За розбудову” Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, орденом святих Кирила і Мефодія за заслуги з відродження духовності в Україні та за багаторічну  наукову та освітню діяльність, багатьма подяками та почесними грамотами державних та приватних закладів України та зарубіжжя.


Тимошенко Олена Іванівна

Ректор Європейського університету з 2021 року.

Доктор філософських наук, доцент, Відмінник освіти України.

Народилася 26 травня 1959 року в м. Львів. В 1980 році закінчила історичний факультет Запорізького державного педагогічного  інституту.

З 1991 р. – співзасновник та проректор Європейського університету.

Автор запровадженої педагогічної системи безперервної освіти: ясла-садок — ліцей «Євроленд» при Європейському університеті.

Активний розробник актуальних проблем теорії і практики забезпечення безпеки підприємництва.

Має друковані посібники: «Історія України у запитаннях і відповідях», «Організаційно-правові основи захисту інформації з обмеженим доступом», «Етика і етикет сучасного бізнесу — запорука економічної безпеки», «Противодействие рейдерству», монографію – «Філософія як методологія формування та впровадження високих педагогічних технологій»  та ряд статей в педагогічній та юридичній пресі. Загалом – автор понад 70 наукових праць.

Організатор щорічної конференції «Безпекотворення: питання теорії, практики та правові аспекти». Голова редакційної колегії щорічного спеціалізованого збірника за матеріалами традиційної міжнародної науково- практичної конференції.

Тимошенко О.І. нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, Нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою Київського міського голови та  Почесною грамотою Міністерства юстиції України, Орденом Ломоносова, Орденом Катерини Великої, Орденом Святої Великомучениці Варвари.